Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie vodnár (21. 1. – 19. 2.)

Vodnár je odhodlaný pracovať pre budúce generácie. Na veci sa pozerajú globálne viac ako lokálne. Vodnár je charakteristický svojim hĺbavým myslením. Sloboda, rovnosť a bratstvo vlastnosti, ktoré najlepšie vystihujú charakter vodnára. Vodnár má najexcentrickejšie správanie zo všetkých znamení v horoskope. Vodnár je symbolom všetkého výnimočného, zvláštneho a extrémneho má komplikovanú povahu a je často zle chápaný. Vodnár miluje všetko nové je skromný a ťažko ho niekto presvedčí, aby konal proti svojim zásadám. Vodnár nemá rád autority, ale dokážu kontrolovať svoje nálady. Vodnár je známy svojou netrpezlivosťou najradšej by chcel hneď všetko urobiť. Vodnár je veľmi slušný ku majetku príliš neinklinuje a je vždy pripravený pomôcť.

Zdravie

Vodnár by mal posilňovať svoju odolnosť stravou, pobytom na čerstvom vzduchu a dostatočný relaxom. Vodnár najčastejšie trpí chorobami obehovej sústavy, bolesťami krku. Vodnárom sa nevyhýbajú ani sexuálnym poruchám. Ľudia narodený v tomto znamení najčastejšie umierajú na srdcový infarkt, bronchitídu a astmu. Každá choroba vodnára posilní do ďalšieho života.

Láska a Manželstvo

Vodnár priťahuje svojich partnerov svojou inteligenciou, ale nadovšetko miluje voľnosť. Vodná sa veľmi rýchlo zamiluje a neustále hľadá vysneného partnera, ale nerád vyjadruje svoje city. Vodnár sa príliš ovláda a prejav citov považuje za slabosť. V manželstve je vodnár verný a vyberá si jedného partnera na celý život. Vodnár jednoznačne nepatrí ku najromantickejším znameniam.

Zamestnanie

Vodnár žije pestrým životom vyberá si prevažne slobodné povolania, v ktorých sa môže prejavovať. Vodnár sa rýchlo učí a nadobúda nové vedomosti. Vodnár sa najlepšie uplatní ako inžinier, informatik, meteorológ, vedecký pracovník, technik. Vodnár môže byť aj dobrý obchodník a podnikateľ. Vodnár si najlepšie rozumie z baranom, rybou, váhami a blížencami.

Vodnár a Partneri

Vodnár – Baran

Baran má presne tie vlastnosti, po ktorých vodnár túži a zároveň barana upútajú vlastnosti vodnára. Obe znamenie spolu dokážu vytvoriť príjemný vzťah.

Vodnár – Býk

Kombinácia vodnár a býk je veľmi častá avšak spoločný vzťah nie je úplne ideálny. Býk má sklony kontrolovať a vodnár má príliš veľa energie, ale aj napriek tomuto dokážu spolu vytvoriť príjemný vzťah.

Vodnár – Blíženci

Spojenie vodnára z blížencami je veľmi perspektívne žiadny s partnerov neobmedzuje toho druhého. Jediným problémom môže byť nezodpovednosť v oblasti financií.

Vodnár – Rak

Rak zaujme vodnára množstvom spoločných vlastností, ktorých ich spájajú. Rak sa bude musieť zmieriť z voľnosťou, ktorú vodnár potrebuje. Vodnár a rak môže spolu vytvoriť konštruktívny vzťah.

Vodnár – Lev

Vodnár a lev nie sú stavaný na dlhodobejší vzťah väčšinou po krátkom romániku si zbalia svoje veci a idú každý svojim smerom.

Vodnár – Panna

Panna berie vzťah veľmi vážne a vodnár hľadá milostné dobrodružstvo. Tieto znamenia majú šancu vytvoriť prijateľný vzťah, avšak vodnár musí rešpektovať partnera.

Vodnár – Váhy

Manželstvo medzi vodnárom a váhami prichádza až po dlhšej známosti. Oba partneri sa dokonale poznajú spory vnikajú pri tomto páre len zriedka.

Vodnár – Škorpión

Vodnár na škorpióna ihneď zapôsobí. Vodnár sa nechá rozmaznávať, ale po čase sa začne cítiť obmedzovaný.

Vodnár – Strelec

Obe znamenia majú veľa spoločného. Vodnár aj strelec túžia po voľnosti budú si dobre rozumieť, ale väčšinou to skončí len krátkodobým vzťahom.

Vodnár – Kozorožec

Vodnár obdivuje odvahu kozorožca, táto kombinácia je veľmi častá. Po čase hrozí v ich vzťah nedostatok tolerancie, čo môže skončiť rozchodom.

Vodnár – Vodnár

Tento vzťah nemá veľkú budúcnosť dokonca ani po sexuálnej stránke si nebudú rozumieť. Najvhodnejší bude len priateľský vzťah.

Vodnár – Ryby

Ryby potrebujú po svojom boku citlivého partnera, čo vodnár nespĺňa. Vodnár a ryby môžu byť priatelia.