Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy predstavujú rovnováhu a spravodlivosť. Váhy sú jediným znamením zverokruhu, ktoré vyjadruje vec. Váhy majú rozvinuté estetické cítenie sú charakterizované svojím zmyslom pre idealizmus, spravodlivosť a krásu. Váhy sú na jednej strane láskavé, ale na druhej strane sú dosť nerozhodné a tvrdohlavé. Váhy odmietajú násilie a konflikty pri rozhodovaní dlho váhajú a rozhodujú sa. Váhy majú pevný charakter, skvelé pozorovacie schopnosti a nemajú radi nespravodlivé obvinenia. Váhy sa často vzdávajú nechávajú sa rýchlo odradiť a chýba im bojovnosť. Váhy až veľmi často všetko pozorujú a vedia o všetkom, čo sa okolo nich deje. Ich veľkou slabosťou je to, že nevedia povedať nie. Váhy v prvom rade jednajú poctivo sú spoločenské a otvorené obklopené množstvom priateľov.

Zdravie

Váhy by sa mali vyhýbať stresovým situáciám a pracovnému preťažovaniu. Vždy by si mali dopriať odpočinok. Váhy by si mali dávať pozor na konzumáciu alkoholu. V prípade ochorenia potrebujú dlhšie obdobie na zotavenie. Váhy by sa mali vyhýbať liekom a chemickým prípravkom, mali by športovať a chodiť do prírody. Váhy najčastejšie umierajú na mozgové príhody a rakovinu pľúc.

Láska a Manželstvo

Váhy sa dokážu rýchlo zamilovať. Majú silný sex-appealm ale ich láska je povrchná a krátkodobá. Váhy musia mať pri seba človeka, čo by ich obdivoval a nemajú radi samotu. Váhy nedokážu presne povedať, čo vlastne chcú. Svoje city potláčajú, čo môže viesť ku psychickým problémom. Nestáva sa často, že by váhy mali zlomené srdce. Rýchle rozchody sú pre váhy najlepší spôsob rozchodu.

Zamestnanie

Váhy potrebujú pre svoju prácu pokojné a príjemné prostredie. Mali by sa vyhnúť zamestnaniam, kde bude prílišný stres. Váhy si kladú realistické ciele a úspechy dosiahnu len v spojení z viacerými ľuďmi. Najlepšie povolania pre váhy sú výtvarník, aranžér, kaderník alebo politik, právnik, notár.

Váhy a Partneri

Váhy – Baran

Vzťah váh a barana nebude nijak úžasný. Nebude síce ani ostrý, skôr to bude spoločné prežívanie. Spolupráca v podnikateľskom sektore môžu fungovať len v prípade, že si stanovia pevné pravidlá.

Váhy – Býk

Váhy a býk spolu vytvárajú šťastnú dvojicu. Obe znamenia sa navzájom stimulujú a funguje im to aj v podnikaní.

Váhy – Blíženec

Váhy sa nebudú z blížencom zabudnú na problémy, ale musia dať blížencovi voľnosť. Blíženec vie váhy strhnúť svojou fantáziou.

Váhy – Rak

Rak je pre váhy príliš zložite znamenie, a preto spolu veľmi zriedka vytvárajú dlhotrvajúci vzťah.

Váhy – Lev

Kombinácia váh a leva je najlepšie pre kombináciu žena leva a muža v znamení váh. Váhy by nemali zabudnúť na dostatok voľnosti pre leva.

Váhy – Panna

Váhy a panna sú podobné znamenia, ale ich vzťah aj napriek tomu nebude harmonický. Aj keď sa dajú do kopy, tak po dlhšom čase vzťah ochladne.

Váhy – Váhy

Váhy spolu nebudú veľmi vychádzať, pretože pre vzťah potrebujú partnera z úplne rozdielnymi vlastnosťami. Vychádzať nebudú ani v milostnom živote, pretože sa navzájom nedokážu uvoľniť.

Váhy – Škorpión

Váhy a škorpión môžu spolu vytvoriť harmonický vzťah, ale váhy musia dať škorpiónovi na začiatku vzťahu šancu váhy spoznať.

Váhy – Strelec

Strelec od váhy očakáva príliš veľa, preto sa časom stane vzťah napätý a môže končiť rozchodom. Toto spojenie znamení nebýva príliš časté.

Váhy – Kozorožec

Váhy a kozorožec spolu nadväzujú vzťah príliš pomaly nemajú spoločné záujmy a ani sa nepriťahujú.

Váhy – Vodnár

Váhy a vodnár spolu dokážu prežiť romantický milostný vzťah, ale dlhodobý vzťah bude sprevádzaný množstvom problémov. Vodnár bude často neverní a bude potrebovať voľnosť.

Váhy – Ryby

Váhy a ryby si hneď pri stretnutí padnú do oka. V dlhodobom vzťahu budú mať občas problémy, ale spolu ich dokážu prekonať.