Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie strelec (23. 11. – 21. 12.)

Strelec je znamenie vyšších cieľov. Rád vraví to, čo si myslí. Je plný energie a vitality. Strelec je často duchovne založený rád sa púšťa do nových projektov pritom však vyžaduje voľnosť a slobodu. Strelec rád skúša všetko na vlastnej koži, rád cestuje a mení miesta. Strelec nemá rád klamstvá a zďaleka sa im vyhýba ku každému je zdvorilý, čo je často aj zdrojom nepríjemných prekvapení. Strelec je predvídavý a dôvtipný stále premýšľa snaží sa pochopiť o čom je život, ľahko odhalia faloš. Strelec často sľubuje, čo nemôže splniť.

Zdravie

Strelec je v dobrej fyzickej kondícii, avšak musí si dávať veľký pozor na prepracovanosť a vyčerpanie. Strelec je charakteristický rýchlou regeneráciou, veľmi mu pomáha pobyt v prírode. Strelec veľmi reaguje na ochorenia dýchacích ciest, najčastejšie umiera na nehody, úrazy a mozgové príhody.

Láska a Manželstvo

Strelec je znamenie starých mládencov. Toto znamenie je charakteristické tým, že mu nerobí problém samota. Strelec, keď sa raz rozvedie do nového vzťahu sa len ťažko púšťa. Strelec sa snaží nájsť tú pravú lásku, je romantický a otvorený. Na partnera sa veľmi viažu a rozchod ich veľmi zraňuje.

Zamestnanie

Strelec potrebuje v zamestnaní veľa priestoru, slobody a hlavne veľa ľudí. Strelec nemá rád, keď na neho tlačia nadriadený a často im vzdoruje. Strelec je predurčený na podnikanie, bankovníctvo a finančníctvo. Strelec sa hodí aj na povolania súvisiace z cestovaním a športom. Najlepšie výsledky dosahuje strelec v spojení z blížencom a baranom.

Strelec a Partneri

Strelec – Baran

Strelec aj baran uprednostňujú skôr voľnejší vzťah pokiaľ si zachovajú tento štýl, tak sa ich vzťah môže vyvíjať správnym smerom, ktorý obohatí obidvoch partnerov.

Strelec – Býk

Býk potrebuje pocit istoty a bezpečia rodiny pokiaľ to strelec býkovi dokáže splniť, môže sa tento vzťah premeniť na pokojné spolunažívanie.

Strelec – Blíženci

Strelec a blíženec sa navzájom priťahujú a sú si veľmi sympatický. V ich vzťahu prevláda humor a dobrá nálada pokiaľ si určia pravidlá, môže byť ich vzťah úspešný.

Strelec – Rak

Rak nebude veľmi spokojný, pretože strelec má potrebu byť stále mimo domova a málo prejavuje svoje city, čo rakovi môže vadiť. Rak musí byť veľmi tolerantný, ak chce žiť zo strelcom.

Strelec – Lev

Medzi strelcom a levom to hneď pri stretnutí zaiskrí, ale to ešte nie je zárukou harmonického vzťahu. Medzi strelcom a levom to najčastejšie končí v posteli.

Strelec – Panna

Strelec a panna sú si dosť sympatický, avšak po čase sa dostavia problémy pretože strelec miluje slobodu a panna potrebuje záruky v podobe manželstva.

Strelec – Váhy

Aj keď zo začiatku toto spojenie znamení, môže vyzerať nádejne po čase sa dostavia problémy a strelec aj váhy budú musieť vynaložiť veľa energie na záchranu vzťahu.

Strelec – Škorpión

Strelec sa snaží pochopiť a odkryť tajomstvá škorpióna, čo ho aj trochu dráždi, ale zistí, že škorpióna len tak ľahko neovládne. Strelec ani škorpión by sa nemali vzdávať vzťahu a nemali by ho brať na ľahkú váhu.

Strelec – Strelec

Toto spojenie dvoch strelcov sa vyskytuje len zriedkavo. Strelec od partnera požaduje to, čo sám nemá a to je príčinou väčšiny problémov.

Strelec – Kozorožec

Kozorožec pôsobí na strelca príťažlivo strelec má pri kozorožcovi dostatok voľnosti, ale nie veľmi dlho. Po čase sa vzťah strelca a kozorožca rozpadne.

Strelec – Vodnár

Strelec a vodnár majú veľa spoločných vlastností, avšak ani napriek tomu sa im nepodarí vytvoriť dlhodobý vzťah. Tieto dve znamenia by mali zostať len u mileneckého vzťahu.

Strelec – Ryby

Strelec nájdi u ryby všetko po čom túži. Ryba sa vie dokonale prispôsobiť svojmu partnerovi. Strelec môže mať obavy z citov, čo môže skončiť rozchodom, ale bola by to škoda.