Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Škorpión je veľmi vnímavé znamenie je trochu uzavretý, samotársky. Je to znamenie, ktoré sa nedá veľmi predvídať patrí medzi najsilnejšie znamenia zverokruhu. Škorpión má silnú vôľu, veľa energie a vie rýchlo odhadnúť povahu iných. Škorpión vie byť veľmi kritický, ale ak vás pochvália je to úprimné. Škorpión je cieľavedomé znamenie, ktoré trpezlivo čaká na svoju príležitosť. Toto znamenie často zaspí na vavrínoch. Škorpión rád robí veci sám, snaží sa vždy dostať pod povrch veci. Škorpión je tiché znamenie, ale keď ide za svojim cieľom, vie byť dosť agresívny. Ale veľký pozor si treba dávať na pomstychtivosť, žiarlivosť škorpióna z toho plynie aj časté podozrievanie druhých. Nikto nechce mať škorpióna za nepriateľa, lebo je to veľmi zlomyseľné znamenie. Škorpión nemá rád autority a často s nimi bojuje.

Zdravie

Škorpión má dobrú odolnosť proti chorobám, ale nesmie zabudnúť na odpočinok a relaxácia. Škorpión má najväčšie problémy z pohlavnými orgánmi, ale keď náhodou ochorie, tak sa vie veľmi rýchlo zotaviť. Škorpión citlivo reaguje škodlivé výpary, chemikálie. Škorpión najčastejšie umiera na zápal pľúc a rakovinu žalúdka.

Láska a Manželstvo

Škorpión je veľmi príťažlivé znamenie a je mu ťažké odolať. O škorpiónovi sa vraví aj ako o kráľovi sexu, pretože svoje pohlavné orgány ovláda lepšie ako iné znamenia. Škorpión vie hlboko milovať, ale keď ho niekto zraní vie aj rovnako nenávidieť. Pokiaľ nechcete byť verný, tak sa do vzťahu zo škorpiónom vôbec nepúšťajte. Škorpión vie byť oddaný a vie neskutočne milovať.

Zamestnanie

O škorpiónovi je známe, že je nápaditý, ctižiadostivý a má veľmi silnú vôľu. Škorpión musí vykonávať náročnú prácu, len vtedy bude uspokojený. Škorpión túži riadiť ostatných, preto môže byť vhodný kandidát pre množstvo povolaní. Pre škorpióna sú najvhodnejšie povolania ako napríklad: chirurg, ošetrovateľ, gynekológ, sexuológ. Škorpión môže byť dobrý aj finančník a obchodník.

Škorpión a Partneri

Škorpión – Baran

Škorpión a baran sa silne sexuálne priťahujú, ale dlhodobý vzťah bude mať veľké problémy. Baran chce byť vo vzťahu dominantný a to je aj cieľom škorpióna.

Škorpión – Býk

Škorpión a býk spolu môžu vytvoriť úspešný vzťah navzájom sa priťahujú sú si veľmi sympatický.

Škorpión – Blíženec

Blíženec na škorpióna určite zapôsobí nebude sa sním nudiť ale škorpión sa musí zmieriť z neverou. Hádky a škriepky budú v prípade týchto dvoch znamení na dennom poriadku.

Škorpión – Rak

Škorpión a rak majú veľa spoločného dokonale si rozumejú, ale problém nastáva v prípade, že nastane problém ani jedno zo znamení nie je ochotné ho riešiť.

Škorpión – Lev

Škorpión sa snaží o dominantné postavenie vo vzťahu, čo je ale problém pre leva, ktorý túži po tom istom. Škorpión a lev budú neustále v konflikte, čo nezaručuje úspešný vzťah.

Škorpión – Panna

Panna musí dať škorpiónovi voľnosť, pretože škorpión nebude mať rád, keď ho bude panna neustále kontrolovať a prenasledovať.

Škorpión – Váhy

Veľmi dobrá kombinácia obe znamenie sú si veľmi zaujímavé a dokážu spolu vytvoriť harmonický vzťah.

Škorpión – Škorpión

Škorpión môže z ďalším škorpiónom vytvoriť priateľský vzťah, ale pre dlhodobejší vzťah tu nie sú predpoklady. Toto spojenie býva skôr výnimkou.

Škorpión – Strelec

Škorpión a strelec vytvárajú vzťah častých rozchodoch a nových stretnutí. Tieto dve znamenia, keď sa raz spoznajú, tak sa nevedie od seba na dlhšiu dobu odtrhnúť neustále sa musia dávať do kopy.

Škorpión – Kozorožec

Kozorožec si zachováva odstup a to sa veľmi nepáči škorpiónovi. Kozorožec môže byť pre škorpióna výborným partnerom, ale nemá rád, keď ho niekto ovláda, no napriek tomu priateľský vzťah medzi škorpiónom a kozorožcom je možný.

Škorpión – Vodnár

Škorpión a vodnár to nemajú moc pestré a dlhodobý vzťah v prípade týchto znamení je skôr výnimka.

Škorpión – Ryby

Spokojné manželstvo je charakteristické pre spojenie škorpióna a rýb. Ryba bude škorpióna obdivovať ľahko sa prispôsobí svojmu partnerovi.