Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby majú z každého znamenia niečo. Majú šiesty zmysel a neuveriteľnú predstavivosť. Ryby dokážu dokonale pochopiť ostaných, ale pochopiť sami seba majú problém. Ryby sa vedia dobre prispôsobiť. Často robia veci len preto, aby sa páčili ostatným. Ryby patria ku najopatrnejším znameniam sú často až príliš opatrné. Ryby sa stávajú často obeťami podvodníkov svoje prehry prijímajú odovzdane a nie sú schopné riešiť problémy. Ryby často podliehajú alkoholu, sú závislé na svojom okolí žijú vo svojom vnútornom svete, do ktorého je ťažké preniknúť. Ryby potrebujú vernosť partnera, aby sa im navrátila sebadôvera. Ryby by ste si mali vážiť, lebo sú kedykoľvek pripravené vám pomôcť. Nerozhodná ryba je považovaná za okúzľujúcu a príťažlivú.

Zdravie

Ryby sú veľmi krehké znamenie a často trpia rôznymi chorobami. Častejšie môžu trpieť chrípkami, nachladnutím a zápalmi pľúc. Ryby by sa mali vyhýbať extrémom stres a depresie sú pre ich organizmus veľkou záťažou. Ryby by mali častejšie športovať. Najčastejšie umierajú na nehody, úrazy a rakovinu.

Láska a Manželstvo

Ryby sú znamenie stvorené pre lásku nadväzujú známosti kedykoľvek a kýmkoľvek na svojom partnerovi vnímajú len to dobré. Ryby sú veľmi závislé na ľuďoch a svojom okolí. Neustále potrebujú dokazovať lásku a ťažko znášajú krivdy a sklamanie. Vo vzťahu väčšinou ryby vystupujú ako podriadené partnerovi.

Zamestnanie

Ryby sú charakteristické svojou šikovnosťou a precíznosťou. Ryby dobre vychádzajú zo svojim okolím, ale majú problém sa presadiť, lebo majú málo seba dôvery. Viac im bude vyhovovať práca v kolektíve a neodporúča sa dravé agresívne prostredie. Ryby túžia pomáhať, a preto sa najlepšie hodia na povolania ako sú napríklad lekár, veterinár, ošetrovateľ. Ryby taktiež dobre prosperujú v oblastiach umenia. Najlepšie si rozumie z býkom, baranom, pannou, váhami a vodnárom.

Ryby a Partneri

Ryby – Baran

Ryby barana obdivujú, ale vždy sa v ňom len sklamú, pretože baran využíva ich dobrosrdečnosť a po čase sa vzťah rozpadá.

Ryby – Býk

Býk predstavuje pre ryby presne to, čo potrebujú je pre nich skvelým partnerom. Ryby a býk majú spolu veľkú šancu vytvoriť harmonický vzťah.

Ryby – Blíženci

Ryby a blíženci sa dokážu do seba veľmi rýchlo zamilovať, ale bude lepšie pre obe znamenia, keď ostanú len pri krátkom vzťahu.

Ryby – Rak

Tieto znamenia sú charakteristické tým, že im veľmi dlho trvá kým si nájdu k sebe cestu. V partnerskom vzťahu z tohto dôvodu vznikajú rôzne problémy.

Ryby – Lev

Kombinácia ryby a leva sa vyskytuje často, ale väčšinou končí ich vzťah rozchodom. Lev je pre ryby príliš silné znamenie.

Ryby – Panna

Ryby aj panna sú zdržanlivé znamenia, čo môže zo začiatku spôsobiť pomalé zoznamovanie. Panna získa verného partnera a ryby sa na svojho partnera môže plne spoľahnúť.

Ryby – Váhy

Ryby a váhy sa veľmi priťahujú, váhy však trochu zneužívajú dobrosrdečnosť rýb avšak ryby dokážu veľkoryso odpúšťať.

Ryby – Škorpión

Ryby sa snažia udržať škorpióna za každú cenu vznikne medzi nimi veľmi silný vzťah a po čase zistia, že jeden bez druhého nemôžu žiť.

Ryby – Strelec

Strelec dokáže byť pre ryby skvelým spoločníkom a milencom, ale potrebuje voľnosť po čase začne strelec byť voči rybe nedôverčivý, aj keď ryby sa ku nemu chovajú veľkoryso.

Ryby – Kozorožec

Pokiaľ ryby budú viac tolerantnejšie má táto dvojica znamení šancu vytvoriť uspokojivý vzťah. Ryby obdivujú na svojom partnerovi spoľahlivosť naopak kozorožec túži po oddanom partnerovi.

Ryby – Vodnár

Ryby a vodnár sú rozdielne znamenia, a preto vytvoriť dlhodobý vzťah v tomto prípade je problematické. Vodnár rozhoduje za oboch a potrebuje pohyb.

Ryby – Ryby

Ryby majú rovnaký pohľad na život a túžia po pokojnom vyrovnanom živote. Avšak ak má niektorý z partnerov problém nemá sa o koho oprieť, lebo partner mu nedokáže dať dostatočnú podporu.