Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie rak (22. 6. – 22. 7.)

Rak je charakteristický svojou náladovosťou a emóciami. Rak je veľmi citlivý, plachý, láskavý a ľahko zraniteľný. Rak vie prejaviť veľa odvahy ak sú jeho blízky v nebezpečenstve, ale celkovo je skôr utiahnutý do seba. Rak je veľmi podozrievavý a nerád otvára svoje vnútro. Rak je veľmi ctižiadostivý, ale na ceste do napred nepoužíva žiadne nekalé praktiky. Rak nemá rád kritiku, je húževnatý, ale na okolie pôsobí flegmaticky. Rak sa usiluje o pocit bezpečia, a preto má snahu vytvoriť toto bezpečie doma. Rak je trochu sentimentálny a často sa vracia do minulosti nerád vyhadzuje staré veci. Rak má trochu problém sa prispôsobiť, a čo sa týka peňazí nikdy sa necíti byť dostatočne zabezpečený.

Zdravie

Rak potrebuje dostatočný odpočinok. Často upadá do depresie. Rak má najčastejšie problémy z trávením a často sa u nich vyskytujú aj žalúdočné vredy. Rak najčastejšie umiera na infarkt a rakovinu žalúdku.

Láska a Manželstvo

Rak nevyhľadáva vzťahy na jednu noc. Radšej nadväzuje vzťahy na dlhšiu dobu a sex považuje za dôkaz lásky. Rak nerád rozpráva o svojich citoch a na svojom partnerovi býva často až závislý. Rak sa vyhýba všetkému, čo by mohlo ohroziť vzťah veľmi ťažko znáša rozchody. Rak potrebuje mať istotu a až keď ju získa, vie byť naozaj vášnivý.

Zamestnanie

Rak má rád pocit istoty, a preto vyhľadáva zamestnanie, ktoré mu túto túžbu vedia naplniť. Rak je veľmi zodpovedný a usilovný, trochu viac času mu zaberie sa prispôsobiť prostrediu. Pracovitý rak môže očakávať v práci úspech a povýšenie. Rak má najlepšie predpoklady v zdravotníctve, umeleckých odboroch a má tiež predpoklady sa stať obchodníkom.

Rak a Partneri

Rak – Baran

Medzi rakom a baran vzniká silná príťažlivosť, avšak dlhodobý vzťah nesľubuje veľký úspech. Problémom je povaha barana, ktorý nedokáže poskytnúť rakovi vlastnosti, po ktorých túži.

Rak – Býk

Rak a býk sa vzájomne priťahujú, ale aby mohol fungovať aj vzťah, musí sa partnerka býkovi dostatočne venovať.

Rak – Blíženec

Čo sa týka vzťahu raka a blíženca, rak hneď vytuší, že od blíženca nemôže očakávať spoľahlivosť, po ktorej tak túži. Obe znamenie len ťažko nájdu spoločnú reč.

Rak – Rak

Vzťah raka z rakom pokiaľ má prosperovať si vyžaduje veľa pochopenia, tolerancie a nadhľadu. Tieto znamenia sa môžu priťahovať aj odpudzovať.

Rak – Lev

Lev vie pre raka zabezpečiť dostatok bezpečia a pohody a rak ho za to zbožňuje. Vzťah môže byt úspešný pokiaľ sa rak nebude snažiť o dominanciu inak môže vzťah končiť rozchodom.

Rak – Panna

Panna je trochu zdržanlivé znamenie, a preto sa musí rak ako prvý usilovať o priazeň panny. Vzťah raka a panny má predpoklady na úspech, avšak ich vzťah bude až príliš pokojný až nudný.

Rak – Váhy

Váhy dokážu rakovi veľmi obmedziť život, čo rakovi veľmi nevyhovuje. Ak chcú tieto dve znamenia vytvoriť vzťah, musia sa navzájom prispôsobiť.

Rak – Škorpión

Rak so škorpiónom môžu určite spolu vytvoriť výborný podnikateľský vzťah. Úspech ich čaká aj v osobnom živote, avšak škorpión by mal krotiť návaly žiarlivosti.

Rak – Strelec

Strelec je pre raka príliš veľký realista, čo citovo založenému rakovi nevyhovuje a preto vzťah bude ťažké v tomto prípade udržať.

Rak – Kozorožec

Rak musí byť veľmi trpezlivý, aby dokázal prekonať nevšímavosť zo strany kozorožca. Rak nebude znášať dobre kozorožca, a preto na úspešný vzťah môžeme radšej zabudnúť.

Rak – Vodnár

Vodnár je znamenie slobody a citlivý rak potrebuje istotu, ktorú mu rak nedokáže dať. Pokiaľ chcú dlhodobo prosperovať, musia vyhovieť navzájom svojim prianiam.

Rak – Ryby

Rak a ryba vedia spolu vytvoriť veľmi pekný bezproblémový vzťah. Obe znamenia sú si navzájom blízke a sympatické.