Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie panna (24. 8. – 23. 9.)

Panna patrí medzi materialistické znamenia charakterizuje ju kázeň, presnosť, uzavretosť a zdržanlivosť. Panna má skvelé rozlišovacie schopnosti. Je inteligentná, praktická a systematická. Panna má zodpovedný prístup k životu a veľký zmysel pre poriadok. Panna by sa mala v živote skôr sústrediť na vyššie ciele, pretože by sa jej ľahko mohlo stať, že bude veci riešiť príliš detailne. Panna vďaka svojim vlastnostiam môže riešiť zložité veci, má skvelé analytické schopnosti, je neustále v strehu a čo určite neznesie je kritika. Panna chce všetko poznať, avšak niekedy jej chýba sebadôvera. Je na seba veľmi náročná. Čo sa týka peňazí, je panna konzervatívna, nikdy veľa nemíňa. Má rada úprimnosť a pravdu. Panna výrazným spôsobom nemá rada vulgárnosť, lenivosť a neporiadok.

Zdravie

Panna venuje dosť času zdravému životnému štýlu a práve preto sa teší pevnému zdraviu. Panna sa dosť obáva nehôd a zranení niekedy sa z nej môžu stať aj hypochonder. Panna by nikdy nemala ostávať sama, lebo sa to môže prejaviť na jej psychike. Citlivé miesto je nervová sústava a trávenie. Panna najčastejšie umiera na cirhózu pečene a mozgové príhody.

Láska a Manželstvo

Panna je pri výbere svojho partnera veľmi opatrná, a preto zostáva často sama. Každá panna vo vnútri túži po peknom harmonickom vzťahu, ale svoje city nevie vyjadriť. Panna rada skúma chyby druhých, ale svoje si nevšíma. V manželstve očakáva, že sa jej partner bude chovať zdržanlivo. V domácnosti musí byť všetko tip-top a podľa plánu svojmu partnerovi je panna bezvýhradne verná a dokáže milovať naveky.

Zamestnanie

Panna je v zamestnaní veľmi pracovitá a precízna. Zvláda aj náročnejšie úlohy. Panna obľubuje povolania, v ktorých sa môže cítiť dôležitá a užitočná. Panna potrebuje pevnú pracovnú dobu a uspokojivé ohodnotenie skvele sa hodí na odbory ako je finančníctvo, účtovníctvo, lekár. V pracovných záležitostiach najlepšie panne vyhovuje znamenie lev.

Panna a Partneri

Panna – Baran

Panna a baran sa priťahujú, avšak obidve znamenia majú na seba veľmi veľké nároky. Dlhodobý vzťah obom znameniam prinesie len problémy.

Panna – Býk

Býk sa pannu veľmi hodí, ale panna ho často až prehnane kritizuje, čo býka nesmierne rozčuľuje. Čo je aj príčinou vážnych problémov. Pri týchto znameniach sa stáva, že sa po určitej odluke zase ku sebe vrátia.

Panna – Blíženec

Blíženec má protikladné vlastnosti ako panna. Panna sa nebude cítiť šťastná a spoločný vzťah môže fungovať len v prípade, že obidve znamenia budú ku sebe tolerantné.

Panna – Rak

Panna a rak môžu spolu vytvoriť pekný vzťah, ale musia snažiť viac porozumieť jeden druhému. Táto kombinácia vytvára priemerný nekomplikovaný vzťah.

Panna – Lev

Panna a lev sú znamenia, ktoré sa silne priťahujú, avšak panna neustále kontroluje svojho partnera. Lev potrebuje slobodu a voľnosť, aby spojenie panny a leva mohlo fungovať panna musí dopriať levovi viac slobody.

Panna – Panna

Panna sa panne nevie plne oddať. Dokážu sa spolu skvele porozprávať, ale ich vzťah je väčšinou prázdny bez citov a vášne.

Panna – Váhy

Milostný románik bude pre znamenie panny a váh nezabudnuteľný, ale túžba rýchlo vychladne a nastáva všednosť. Vážny vzťah je možný, ale musia to obaja veľmi chcieť.

Panna – Škorpión

Panna a škorpión môžu spolu úspešne podnikať, ale v osobnom živote to až tak skvele fungovať nebude. Panna nedokáže zmeniť škorpióna svoj obraz a po čase to vzdá.

Panna – Strelec

Vzťah panny a strelca stroskotá napriek tomu, že majú veľa spoločného. Obe znamenia však môžu vytvoriť veľmi dobrý priateľský vzťah.

Panna – Kozorožec

Panna a kozorožec potrebujú veľa času, aby sa zblížili. Často môže dochádzať ku sexuálnym problémom, ale aj napriek tomu môžu spolu vytvoriť úspešný vzťah.

Panna – Vodnár

Panna a vodnár dokážu spolu vytvoriť dlhodobý a harmonický vzťah aj napriek tomu, že sú rozdielni. Panna by si mala dávať pozor a nemala by veľmi partnera obmedzovať.

Panna – Ryby

Panna a ryby často nevytvárajú spolu vzťah, ale pokiaľ panna odhalí vnútro svojho partnera, dokážu vytvoriť skvele fungujúci vzťah.