Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie lev (23. 7. – 23. 8.)

Lev je silné, sebaisté znamenie. Jeho život je plný dobrodružstva a má rád okolo seba množstvo ľudí. Lev má rád život, je optimistický, nezávislý, temperamentný občas je drzí, tvrdohlavý a nemá rád klamstvo. Lev nemá rád podlé praktiky, radšej má fér hru aj keby mu mala uškodiť. Len sa často nechá uniesť pocitmi, má silnú osobnosť, ktorou dokáže ovplyvňovať svoje okolie. Lev nerád prehráva a keď prehrá ťažko to znáša. Často je vtedy nepríjemný a arogantný. Lev má dosť nemennú povahu je silný vodca a za peniaze si určite leva nekúpite. Lev by si mal dávať veľký pozor na svoju ješitnosť.

Zdravie

Lev je charakteristický dobrým zdravím a vitalitou. Lev je odolný voči chronickým chorobám, a keď náhodou ochorie rýchlo sa vylieči. Lev potrebuje veľa odpočinku a najväčšie problémy má so zrakom a srdcom. Lev má častejšie úrazy než iné znamenia podľa štatistík, lev najčastejšie umiera na srdcový infarkt.

Láska a Manželstvo

Lev je veľký milovník sexu. Lev si vzťah vždy užíva naplno, je veľmi náročný na svojho partnera po sexuálnej, ale aj citovej stránke. Lev si svojho partnera váži, je ku nemu milý a nežný. Lev by si mal dávať pozor na svoju žiarlivosť a ješitnosť. Lev len veľmi ťažko znáša neveru od partnera, vyžaduje vernosť. Lev musí mať pri sebe vždy blízku osobu a uprednostňuje dlhodobejšie vzťahy.

Zamestnanie

Lev patrí medzi schopných a dynamických pracovníkov, má talent a schopnosť získať si autoritu. Levovi najviac vyhovujú riadiace funkcie. Je rozhodný a vie si veľmi rýchlo poradiť. Lev rieši problémy s chladnou hlavou a vždy sa snaží jednať čestne. Lev sa najlepšie hodí na funkcie riaditeľov, politikov. Vždy chce byť stredobodom pozornosti a je veľmi manuálne zručný.

Lev a Partneri

Lev – Baran

Lev a baran spolu súperia o dominantnú pozíciu, čo vyvoláva množstvo problémov v ich vzťahu. Lev a baran nemajú veľkú šancu vytvoriť plnohodnotný vzťah.

Lev – Býk

Lev a býk sa navzájom priťahujú, ale i napriek tomu ich vzťah prinesie množstvo problémov. Býk má veľmi rád slobodu a to je v rozpore z predstavami leva.

Lev – Blíženec

Dlhodobý vzťah leva a blíženca nie je veľmi perspektívny. Blíženec sa snaží pretvoriť leva na svoj obraz a levovi to bude prekážať.

Lev – Rak

Rak a lev sa navzájom veľmi chápu a priťahujú. Obe znamenia môžu spolu prežiť nádherný románik, ale dlhodobejší vzťah bude vystavený tlaku problémov.

Lev – Lev

Vzťah dvoch levou nepatrí k tým najideálnejším. Lev je príliš silné znamenie, ktoré nedokáže ustúpiť a stále sa snaží získať dominantné postavenie vo vzťahu.

Lev – Panna

Panna je príliš realistická, aby sa bezhlavo vrhla do vzťahu z levom. Leva najprv panna priťahuje a dráždi, ale neskôr ho uzavretosť panny odradzuje.

Lev – Váhy

Lev vo vzťahu k váhe zaujíma vodcovskú pozíciu, ale ťažko sa vyrovnáva z nerozhodnosťou váhy. Medzi levom a váhou nedochádza často ku dlhodobým vzťahom.

Lev – Škorpión

Lev a škorpión nepatria ku perspektívnym dvojiciam. Ich vzťah je charakteristický neustálim bojom o moc a dominanciu vo vzťahu.

Lev – Strelec

Lev a strelec sú ohnivé znamenia, ktoré na seba neustále narážajú. Ani jeden z dvojice lev a strelec nedokáže ustúpiť.

Lev – Kozorožec

Kombinácia lev a kozorožec má väčšiu šancu vytvoriť vzťah v neskoršom veku ako v mladosti. Lev a kozorožec majú rozdielne názory a často dochádza ku stretom.

Lev – Vodnár

Lev a vodnár si síce rozumejú, ale väčšinou ostanú len pri krátkom vzťahu, alebo priateľstve. Obe znamenia majú potrebu žiť nad svoje pomery a s tým súvisiace problémy nedajú na seba dlho čakať.

Lev – Ryby

Vzťah leva a ryby je veľmi harmonický a príjemný, ale po určitom čase sa lev začne v takomto vzťahu nudiť.