Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je znamenie vytrvalé, dôsledné a rozhodné. Býk je dosť konzervatívne znamenie. Nemá prehnané očakávanie, je skôr realistický. Býk si rád užíva to, čo mu život ponúka. Má rád všetko, čo je aspoň trochu príjemné. Býk priťahuje peniaze, je dosť podnikavý a zárobky využíva na splnenie svojich túžob (po pohode a komforte). Býk vie vždy presne, kde a ako investovať. Veľa nerozhadzuje, ale ani nie je lakomý. Niekedy je býk trochu ťažkopádny a pomaly sa rozbieha, ale keď sa už rozbehne, tak je ho ťažké zastaviť. Býk je prevažne pokojný, ale keď sa rozohní, tak všetko spáli a nehladí na následky. Veľmi často sa obracia do minulosti, je dosť sentimentálny.

Zdravie

Býk je na tom zdravotne veľmi dobre. Je odolný a silný, avšak nemajú snahu sa starať o svoje zdravie. Hlavným zdravotným problém pre býka môže byť, prejedanie a prílišná kombinácia alkoholu. Býk vedie príliš aktívny život, čo sa týka zábavy a hýrenia a mal by si na to dávať veľký pozor, lebo koniec život sa môže priblížiť veľmi rýchle. Býk najčastejšie umiera na nehody, úrazy a infarkty.

Láska a Manželstvo

Býk je považovaný za najvášnivejšie znamenie zverokruhu. Má výrazne kladný vzťah ku sexu, čo je niekedy až príliš vidieť. Býk svoju partnerku/partnera hľadá veľmi dlho, lebo je prieberčivý, ale keď už ju skutočne nájde, tak vie byť aj verný. Býk od partnera vyžaduje vernosť a oddanosť. Často máva až majetnícke sklony, čo môže vadiť skôr znameniam, ktoré si vyžadujú viac vo vzťahu slobody.

Zamestnanie

Býk sa snaží vždy a za každých okolností získať prehľad. Pre prácu potrebuje vedieť všetky pravidlá, pokiaľ je toto splnené, pustí sa s chuťou do práce. Býk najradšej pracuje sám a potrebuje dostatok peňazí. Býk je najlepší v odboroch súvisiacich s prírodou ako je napríklad poľnohospodárstvo. Býk môže tiež pracovať aj ako bankár alebo finančník má na to dobré predpoklady.

Býk a Partneri

Býk – Baran

Spojenie býka a barana prinesie so sebou viac problémov, ako spokojnosti, ale aj napriek tomu obe znamenia vydržia veľmi veľa a len výnimočne sa vzťah rozpadne.

Býk – Býk

Vzťah dvoch býkov je povrchnejší, aj keď si hneď padnú do oka a objavia množstvo spoločných záujmov. Vzťah dvoch býkov je ideálny pre priateľstvo.

Býk – Blíženec

Pokiaľ býk a blíženec budú ku sebe viac tolerantní, tak môžu vytvoriť priemerný vzťah. Blíženec je príliš komplikovaný pre býka.

Býk – Rak

Býk a rak majú veľa spoločných vlastností. Obe znamenia túžia po peknom vzťahu. Pokiaľ býk a rak budú vážne chcieť, tak môžu vytvoriť pekný harmonický vzťah.

Býk – Lev

Býk a lev pri stretnutí môžu vytvoriť lásku na prvý pohľad. Býk musí byť pri levovi veľmi trpezlivý.

Býk – Panna

Býk a panna sa navzájom veľmi priťahujú, avšak v dlhodobom vzťahu sa musí býk trochu krotiť a nevyvolávať hádky.

Býk – Váhy

Býk vie váhy veľmi rozpáliť a dokážu spolu vytvoriť pekný a harmonický vzťah býk však musí skrotiť svoju impulzívnosť.

Býk – Škorpión

Býk a škorpión budú mať búrlivý, milostný vzťah, to však nebude stačiť na dlhodobo prosperujúci vzťah. Škorpión je pre býka lepší milenec než partner.

Býk – Strelec

Strelec sa vo vzťahu s býkom snaží vládnuť, čo býkovi nevyhovuje, preto spoločný vzťah je skôr odsúdený na zánik.

Býk – Kozorožec

Vzťah býka a kozorožca má menšie predpoklady na úspech, ale o to viac si tieto znamenia rozumejú v sexuálnom živote.

Býk – Vodnár

Býk a vodnár sa síce môžu pustiť do milostného života, ale dlhodobému vzťahu by sa mali vyhnúť.

Býk – Ryby

Býk je do ryby celý zbláznený a veľmi ho priťahuje. Obe znamenia môžu očakávať harmonický a vyrovnaný vzťah.