Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Znamenie blížencov je charakteristické svojou rozpoltenosťou a nestálosťou. Blíženec je milý, príjemný a okúzľujúci. Blíženec je aj symbolom všestranného nadania. Má výbornú predstavivosť, zmysel pre humor, diplomaciu a stratégiu. Blíženec sa stále zaujíma o nové veci a vie veľa o množstve vecí. Na druhú stranu, je však aj trošku povrchný. Blíženec rád mení staré veci za nové, čo často potom ľutuje. Je dosť náladový a často sa dopúšťa nerozumných činov.¬ Blíženec sa vie dobre prispôsobiť. Riadi sa skôr rozumom ako citom a je dosť materiálne založený. Blíženec má problém sa naviazať na jedno miesto. Vie robiť aj viac vecí naraz a málokedy dotiahne veci do konca. Na blíženca sa nedá príliš spoľahnúť a stále má problém z nestálosťou.

Zdravie

Blíženci sú veľmi citovo labilní a precitlivení, majú sklony ku astmatickým ochoreniam. Blíženec by nemal zabúdať na relaxácia a oddych. Mal by sa starať o svoje zdravie, lebo mu hrozia úrazy rúk, nôh a reumatizmus. Najčastejšie umierajú ľudia v tomto znamení na srdcový infarkt.

Láska a Manželstvo

Blíženec veľmi ľahko nadväzuje styky z ľuďmi. Veľmi rád flirtuje a má silnú sexuálnu predstavivosť. Blíženec je dosť nestáli. Bojí sa vážnych záväzkov a vzťahy ukončuje dosť rýchlo. Blíženec väčšinou uzatvára manželstvo vo vyššom veku. Je to preto, že až vo vyššom veku vie oceniť zázemie rodiny.

Zamestnanie

Blíženec vyhľadáva zamestnanie kde môže tvoriť, premýšľať má rád zmenu a miluje pocit slobody. Blíženec odmieta rutinu najlepšie sa hodí na povolania vyžadujúce komunikáciu z ľuďmi ich výrečnosť ich predurčuje na politickú kariéru.

Blíženec a Partneri

Blíženec – Baran

Blíženec a baran majú veľkú šancu spolu vytvoriť dlhodobý vzťah. Obe znamenia sú dosť temperamentné, čo môže spôsobovať trochu problém.

Blíženec – Býk

Spoločnosťou vlastnosťou blíženca a býka je túžba po zábave a spoločnosti. Obe znamenia, ak chcú spolu vytvoriť vzťah, tak sa musia vyzbrojiť veľkou dávkou trpezlivosti.

Blíženec – Blíženec

Medzi dvomi blížencami veľmi často nedochádza k hlbšiemu vzťahu. Ak aj napriek tomu sa spoja, ich život bude búrlivý ale zaujímavý.

Blíženec – Rak

Rak je pre blíženca veľmi dobrý partner, ale naopak to už neplatí. Vzťah blíženca a raka je už od začiatku odsúdení ku zániku.

Blíženec – Lev

Vzťah blíženca a leva je tiež odsúdení ku krachu. Lev je silné znamenie, ktoré sa nedá len tak ovládať. Obe znamenia musia do vzťahu investovať veľa energie.

Blíženec – Panna

Panna je presným opakom blíženca, ktorý nie je natoľko trpezlivý, aby pannu dokázal zdolať a väčšinou sa vždy sám vzdá.

Blíženec – Váhy

Kombinácia blíženca a váh je veľmi optimistická, ktorá sa silne priťahuje. Váha dáva do života blíženca pokoj a rovnováhu.

Blíženec – Škorpión

Blíženec a škorpión spolu dokážu vytvoriť zábavnú dvojicu, ale musia ostať len u sexuálneho vzťahu. Škorpión blíženca dokáže dosť využívať.

Blíženec – Strelec

Blíženec a strelec majú veľkú nádej vytvoriť úspešný vzťah v súkromí ako aj v podnikaní. Strelec si vie blíženca dokonale omotať a blíženec pritom nič nezistí.

Blíženec – Kozorožec

Kozorožec je pravý opak blíženca, ale aj napriek tomu sa tieto dve znamenia priťahujú. Táto kombinácia môže spolu vytvoriť veľmi pekný vzťah.

Blíženec – Vodnár

Blíženec a vodnár môžu spolu vytvoriť pekný, úspešný vzťah. Obe znamenia majú veľa spoločného, nebudú sa spolu nudiť.

Blíženec – Ryby

Dlhodobý vzťah blíženca a ryby je odsúdený na neúspech. Ryba má radšej rodinné prostredie, čo je u blíženca dosť problematické splniť.