Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Znamenie baran (21. 3. – 20. 4.)

Baran je prvé znamenie zverokruhu, ktoré môžeme charakterizovať ako silné a odvážne znamenie. Baran túži byť vo všetkom prvý. Je trochu egoistický, čo nevidí, to pre neho neexistuje. Baran miluje riziko, dobrodružstvo, nebojí sa vysloviť svoj názor a rád ovláda iných. Baran je tvrdohlavý, rád stojí v čele a z rizika si ťažkú hlavu nerobí. Baran veľmi nemyslí na svoju budúcnosť. Všetky zákazy a prekážky bezhlavo rozmetá. Žiadna prehra ho nezrazí na kolená, ale naopak ho to povzbudí ďalej bojovať. Baran veľmi rád zveličuje. Verí len sám sebe a myslí si, že všetko zvládne lepšie ako iný. Baran je veľmi spoločenský a rád pomôže v časoch núdze.

Zdravie

Baran rád mrhá svojimi silami. Časté rozčuľovanie, môže spôsobiť migrény a niekedy si môže dostať aj do psychických problémov. Celkovo sú však barani odolní voči chorobám. Chronické ochorenia sa baranovi vyhýbajú, ale fyzická bolesť spôsobuje baranovi problémy. Ľudia narodení v znamení barana najčastejšie umierajú na infarkt a rakovinu hrubého čreva.

Láska a Manželstvo

Baran pôsobí na prvý pohľad chladne, ale opak je pravdou. Je sexuálne veľmi aktívny rád dobýva, čo mu spôsobuje veľa radosti. Baran je pozorný a nežný, do svadby sa nehrnie a manželstvo uzatvára skôr vo vyššom veku.

Zamestnanie

Baran je úspešný. Verí vo vlastnú silu a spokojný je v zamestnaniach z voľnou pracovnou dobou. Baran je predurčený na šéfovské funkcie je energický a flexibilný. Baran len veľmi nerád slúži a je podriadený. Má rád slobodu. Pracovná rutina mu nerobí dobre, radšej začína nové projekty. Baran sa hodí na povolania typu kaskadér, cvičiteľ, vojak, pilot, atď.

Baran a Partneri

Baran – Baran

Baran sa branom silne priťahujú, ale dlhodobo môžu u nich nastávať problémy. Baran je dosť egoistické znamenie, čo je aj zdrojom problémov.

Baran – Býk

Baran a býk ak chcú byť šťastní, musia byť veľmi trpezliví a chápaví. Býk sa musí podriadiť baranovi, to je jedna z podmienok úspešného vzťahu.

Baran – Blíženci

Vzťah barana a blíženca môže byť úspešný. Obidve znamenia sú pôžitkárske. Baran by mal dávať pozor, aby nezačal blíženca nudiť.

Baran – Rak

Baran a rak sa ku sebe vôbec nehodia, ale neplatí to pre sexuálnu príťažlivosť. Dlhodobejší vzťah v prípade týchto dvoch znamení nebude prosperovať, ale po sexuálnej stránke si to vedia spolu užiť.

Baran – Lev

Vzťah barana a leva je od začiatku napätý napriek tomu, že si obe znamenia majú toho veľa povedať. Pokiaľ sa im podarí urobiť nejaké kompromisy, tak môže vytvoriť priemerný vzťah.

Baran – Panna

Dlhodobý vzťah barana a panny môže priniesť problémy ale čo sa týka milostného vzťahu si baran a panna veľmi dobre rozumejú.

Baran – Váhy

Váhy dávajú prednosť pokojnejšiemu životu, čo je v rozpore z aktívnym baranom. Tieto znamenia sú protikladné, čo môže spôsobiť z dlhodobého hľadiska až krízu a rozpad vzťahu.

Baran – Škorpión

Sexuálna vášeň je spoločné pre znamenie barana a škorpióna. Dlhodobé súžitie však prináša obom znamenia problémy, pretože obe znamenia túžia po slobode.

Baran – Strelec

Baran ani strelec nemajú radi obmedzovanie a majú radšej voľnosť a slobodu. Spolu dokážu vytvoriť vzťah, ale mal by byť bez zbytočných záväzkov a sľubov.

Baran – Kozorožec

Spojením barana a kozorožca väčšinou vnikne priemerný vzťah, avšak baran si musí dávať pozor na svoje správanie a mal by sa snažiť byť viac tolerantný.

Baran – Vodnár

Baran túži po stále po nových dobrodružstvách, čo môže byť trochu problém vo vzťahu z vodnárom, ale celkovo dokážu vytvoriť pomerne dobrý vzťah.

Baran – Ryby

Spojenie barana a ryby má veľký potenciál pre úspešný vzťah. Ryba sa baranovi podriadi a pokiaľ baran nebude egoistický, všetko dobre dopadne.