Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Význam sekundárnych čísel v numerológii

Niekedy sa v numerológii numerológovia zaoberajú aj takzvanými sekundárnymi číslami. Existuje veľa interpretácií sekundárnych čísel a ako sa ku sekundárnemu číslu dostať. Je to veľmi jednoduché, napríklad pri výpočte základného čísla najprv dostaneme medzi číslo 11. Normálne by sme ďalej pokračovali a číslo 11 by sme rozložili na číslo 2. Ak nám náhodou pri výpočte čísel vyjde niektoré zo sekundárnych čísel je škoda sa ním nezaoberať. Môže nám napovedať ďalšie skutočnosti, ktoré by sme mali vedieť.

Číslo desať (10)

Číslo 10 je číslom úspešných ľudí. Číslo 10 mení nešťastie na šťastie, zlé na dobré, nebezpečenstvo na bezpečie.

Číslo jedenásť (11)

Číslo 11 predstavuje rovnováhu medzi dobrom a zlom. Je to mystické číslo a patrí človeku, ktorý si ide vlastnou cestou a nespolieha sa na milosť.

Číslo dvanásť (12)

Číslo 12 je veľmi kúzelné číslo. Je znakom kompletnosti. Označuje počet mesiacov v roku, znamení zverokruhu, počet apoštolov.

Číslo trinásť (13)

Číslo 13 je často spájané zo smolou a čiernou mágiou a často znamená aj moc a pozitívnu silu. O čísle 13 sa vraví, že prináša plač a smrť.

Číslo štrnásť (14)

Číslo 14 je významné tým, že končí druhé obdobie dospievania človeka. V tomto období sa dieťa vyvíja rovnomerne po telesnej aj duševnej stránke. Jeho osobnosť sa začína formovať.

Číslo pätnásť (15)

Číslo 15 predstavuje takzvanú spojku života a smrti, dňa a noci, všetkého čo silne začína, ale rýchlo sa unaví.

Číslo šestnásť (16)

Číslo 16 je číslo nedostatku, biedy, núdze.

Číslo dvadsaťdva (22)

Číslo 22 nesie v sebe silný nádych úplnosti je to číslo, ktoré vyjadruje počet čísel v hebrejskej abecede a počet kariet veľkej arkány.

Číslo dvadsaťtri (23)

Číslo 23 je symbolom večnosti. Čísla 23 a 28 sú prastaré magické čísle často vytesané do múrov pyramíd. Hovorí sa, že ukrývajú schopnosť predpovedať pohlavie dieťaťa.

Číslo dvadsaťosem (28)

Krivka potencie muža prebieha v 23 dňoch a vrcholí v šiestom dni najnižšie klesne v 18 dni, aby znovu stúpla a dosiahla 24 dňa. Krivka ženy sa pohybuje 28 dní.

Číslo tridsaťštyri (34)

Číslo 34 pripisujú numerológovia mimoriadnu silu.

Číslo štyridsať (40)

Číslo 40 patrí medzi ďalšie mocné čísla, ktoré napovedá úplnosť a kompletnosť.

Číslo štyridsaťdeväť (49)

Venušinu pečať tvorí štvorec 7×7, ktorý vytvára 49 buniek a ich súčet vodorovný, alebo zvislý dáva súčet 175 čo je číslo Venuše.