Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Príprava na tarotové kúzla

Predtým, ako začnete robiť nejaké tarotové kúzlo, bolo by vhodné sa na toto kúzlo nejakým spôsobom aj pripraviť. Každá mágia si vyžaduje určité očistenie tela a prípravu mysle.

Pred magickou činnosťou, by ste nemali jesť ťažké jedlá. Po ťažkom jedle môžete byť unavený. Môžete skúsiť dodržiavať aj pôst alebo obmedziť určité jedlá a nápoje. Napríklad môžete obmedziť mäso, kávu a samozrejme alkohol. Treba však povedať, že to čo budete jesť je úplne na vás a sami by ste si mali zvoliť, čo vám najviac vyhovuje.

Veľmi príjemnou činnosťou v príprave na tarotovú mágiu pre vás bude očistný kúpeľ. Kúpeľ si môžete spríjemniť sviečkami. Takisto si môžete do kúpeľa pridať morskú soľ, morské byliny alebo vonné oleje. Človek by sa mal v kúpeli uvoľniť a očistiť telo a myseľ oslobodiť od nečistôt.

Oblečenie si môžete zvoliť pohodlné, avšak malo by vystihovať daný rituál. Môžete si tiež vybrať vhodné šperky, ktoré budú zdôrazňovať magickú silu rituálu.

Miestnosť, v ktorej budete vykonávať tarotové kúzla, by tiež mala byť pripravená na mágiu. V miestnosti by mal byť stôl, na ktorý budete rozkladať tarotové karty a ďalšie pomôcky, ktoré si zvolíte. V týchto priestoroch budete pravidelne vykonávať tarotové kúzla a postupne toto miesto nasaje magickú atmosféru, ktorú si určite všimne každý.