Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie zajac

Zajac je štvrté znamenie čínskeho horoskopu. Zajac je považovaný za inteligentné a ostražité zviera. Zajac je tiež považovaný za znamenie poctivosti a múdrosti. Zajac najľahšie zo všetkých znamení dosahuje šťastie a pohodu. Zajac je inteligentný, rýchly a ostražitý a všetkými obdivovaný. Zajac je spoločenský typ, ktorý zle znáša samotu. Zajac je veľmi pokojné znamenie a veľmi zriedka sa rozčúli. Veľmi nerád čelí konfliktom. Zajac je veľmi rozvážne znamenie a obozretné znamenie, aj keď to na prvý pohľad vôbec nie je vidieť a väčšina si myslí skôr pravý opak. Zajac vždy predtým ako sa rozhodne do niečoho ísť všetko dôkladne preskúma. Znamenie zajac je charakteristické tým, že nie je naklonené zmenám. Silne verí vo svoje schopnosti a vlastný úsudok. Negatívnou vlastnosťou zajaca je povrchnosť.

Zdravie

V oblasti zdravie má zajac najväčšie problémy s trávením. Zajaca rozruší každá zmena, čo sa odráža aj na problémoch s trávením.

Láska a Manželstvo

Zajac má veľmi rád sex, nerád sa citovo viaže a má radšej pokojný život. Zajac veľmi rád flirtuje a často je neverný. Zajac si často vyberá starších partnerov, pretože potrebujú aby ich niekto chránil a rozmaznával.

Povolanie

Zajac má skvelé komunikačné schopnosti jeho prednosťou je, že vie odhadnúť ľudí. Táto vlastnosť mu zaručuje kariérny rast. Zajac býva úspešný v obchodných a finančných transakciách.

Peniaze

Zajac čo sa týka peňazí je veľmi opatrné a rozvážne znamenie, ale zároveň veľmi úspešné. Zajac sa riadi inštinktom, nerád riskuje a inklinuje ku bezstarostnému životu.

Zajac a Partneri

Zajac – Potkan

Vzťah zajac a potkana prináša z dlhodobého hľadiska problémy, avšak v pracovnom živote vedie pomerne dobre navzájom spolupracovať.

Zajac – Byvol

Zajac a byvol môžu vytvoriť pekný a príjemný vzťah, avšak každý z dvojice musí zľaviť zo svojich požiadaviek.

Zajac – Tiger

Zajac nemá veľké pochopenie pre tigra. Zajac a tiger málokedy spolu vychádzajú dobre, pretože jednému vadí to, čo ten druhý má naopak veľmi rád.

Zajac – Zajac

Spojenie dvoch zajacov je zárukou zábavy a pohody. Zajac dokáže pomáhať zajacovi, ale treba dávať pozor, aby do vzťahu nevstúpil niekto tretí.

Zajac – Drak

Zajac a drak vytvárajú výbornú kombináciu. Zhodujú sa dokonca aj v zlých vlastnostiach.

Zajac – Had

Zajac a had vytvárajú priemerný vzťah, musia sa ale podporovať a viac tolerovať, inak sa môže vzťah rozpadnúť.

Zajac – Kôň

Tento vzťah nemá predpoklady na dlhé trvanie. Jeden má rád pokoj a druhú zas chce byť neustále v pohybe. Zajac a kôň majú často problém sa na niečom dohodnúť.

Zajac – Koza

Spojením zajaca a kozy vznikne úspešný vzťah obe znamenie sa navzájom veľmi dobre znášajú.

Zajac – Opica

Zajac a opica sa navzájom prehliadajú a len veľmi ťažko si vedia spomenúť na to, čo ich navzájom priťahovalo.

Zajac – Kohút

Zajac a kohút by sa do kopy vôbec nemali dávať. Ich vzťah bude plný konfliktov a bojov. Tieto znamenia sa nedokážu navzájom tolerovať.

Zajac – Pes

Zajac a pes môže spolu vytvoriť pekný vyvážený vzťah. Obe znamenia majú zmysel pre spoluprácu. Zajac a pes môžu spolu veľmi dobre podnikať.

Zajac – Prasa

Spojením zajac a prasaťa vznikne príjemný vzťah. Obe znamenia nie sú komplikované a dokážu sa navzájom tolerovať.