Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie tiger

Tiger je považovaný za vznešené zviera. Tiger je vždy pripravený na odvážny skok na svoju korisť. Tiger je tretie znamenie čínskeho horoskopu. Tiger je charakterizovaný svojou silou. Zároveň je však toto znamenie plné kontrastov. Tiger vie silne milovať, ale aj nenávidieť, vie byť odvážny, ale aj veľmi zbabelý. Tiger je srdečný a šľachetný. Má zmysel pre humor a je inteligentný. Tiger nevie vydržať dlho na jednom mieste a pri jednej činnosti. Tiger nemá rád povinnosti, ale k druhým je veľmi priamočiary a úprimný. Tiger je znamenie, ktoré nenávidí klamstvo a pretvárky. Život tigra je poznačený úspechmi ale aj pádmi. Z prehier sa veľmi rýchlo spamätá. Tiger ma silné vodcovské schopnosti. Tiger sa veľmi rád zabáva a dokáže si užiť zábavu.

Zdravie

Tiger má veľmi dobrou kondíciou trpí len chorobami, ktoré si spôsobí sám. Určité nebezpečenstvo môže spôsobiť obľuba jedla a stým súvisiaca obezita.

Láska a Manželstvo

Tiger nie je veľmi rodinný tip, ale na druhej strane je romantický a vášnivý. Tiger má sklony ku nevere len málokedy, je úplne šťastný.

Povolanie

Tiger pracuje z veľkým nasadením, je pracovitý a cieľavedomý. Tiger ma vodcovské schopnosti a môže sa uplatniť v akomkoľvek odbore. Tiger je aj veľmi komunikatívny, preto sa môže uplatniť aj v komunikácii z ľuďmi.

Peniaze

Tiger nie je veľmi šetrní rád nakupuje drahé veci a obklopuje sa s nimi. Tiger nie je materialisticky založené znamenie, ale vie ako rýchlo zarobiť peniaze.

Tiger a Partneri

Tiger – Potkan

Tiger a potkan majú priemerný a chladný vzťah. Tiger a potkan nemajú veľa spoločných záujmov a ťažko si hľadajú k sebe cestu.

Tiger – Byvol

Tiger a byvol majú medzi sebou veľmi komplikované vzťahy. Toto partnerstvo sa veľmi nedoporučuje. Obe znamenia sú tvrdohlavé.

Tiger – Tiger

Tigre majú veľa spoločného avšak obaja chcú byť vo vzťahu dominantný. Ak by mal tento vzťah fungovať musia byť obidvaja partneri tolerantní a musia si navzájom odpúšťať.

Tiger – Zajac

Spojenie tigra a zajaca nie je možné odporučiť. Problémom sú veľmi rozdielne povahy obidvoch znamení.

Tiger – Drak

Tiger a drak vytvárajú silný vzťah. Obe znamenia sú vyrovnané povahy. Prípadné nedorozumenia vedia rýchlo vyriešiť.

Tiger – Had

Tiger a had spoločné šťastia dosiahnu veľmi ťažko. Tiger je márnotratný a had tigra nikdy nepochopí.

Tiger – Kôň

Tiger a kôň vedie vytvoriť veľmi pekný nekomplikovaný vzťah. Vzájomná prítomnosť obidvoch vzťahu len prospieva.

Tiger – Koza

Kombinácia tigra a kozy nie je veľmi vhodná. Dlhodobý vzťah vedie vytvoriť len veľmi ťažko.

Tiger – Opica

Tiger a opica spolu veľmi ťažko nachádzajú spoločnú reč. Tiger je v prítomnosti opice stále v ohrození. Obidve znamenia žijú v úplne rozdielnych svetoch.

Tiger – Kohút

Medzi tigrom a kohútom môžeme skôr hovoriť hre než o vzťahu. Obidve znamenie sú veľmi hrdé a navzájom sa dráždia.

Tiger – Pes

Tiger aj pes sú citlivé znamenia, čo predurčuje ich vzťah viac k úspechu ako k neúspechu. Tiger a pes sa vzájomne vo vzťahu neobmedzujú.

Tiger – Prasa

Spojenie tigra a prasaťa predznamenáva budúci spoločný šťastný život. Tiger obdivuje odvahu prasaťa.