Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie opica

Opica je deviate znamenie čínskeho horoskopu je charakteristické svojou fantáziou a vie dobre prekonávať prekážky. Opica má výbornú pamäť. Je rozhľadená a stále túži po nových informáciách. Opica ma pevnú vôľu, ale vie byť aj škodoradostná a vypočítavá. Opica vie dokonale skrývať svoje negatívne vlastnosti pred ostatnými a predstierať pravý opak toho, čo si skutočne myslí. Opica neberie ohľad na iných, nerada si pripúšťa svoje chyby. Pokiaľ niekoho sklamú, je im to úplne jedno a nerobia si z toho takmer nič. Opica je skvelý stratég a diplomat. Je veľmi súťaživá a má rada slobodu v opačnom prípade, je veľmi nespokojná.

Zdravie

Opica je dosť náchylná na kožné choroby a alergie. Opica doslova vyhľadáva nebezpečenstvo a je dosť ľahkovážna spolieha sa nato, že sa jej nikdy nič nestane.

Láska a Manželstvo

Opica je charakteristická tým, že sa veľmi rýchlo zamiluje, ale ako rýchlo sa zamiluje, tak sa aj rýchlo vie rozísť. Opica má radšej flirt ako dlhodobý vzťah.

Zamestnanie

Opica dokáže riskovať a má prirodzené vodcovské schopnosti, čo jej zaručuje aj kariérny postup. Opica môže vykonávať každé povolanie, na ktoré si spomenie najlepšie výsledky dosahuje toto znamenie v športe, umení, lekárstve, návrhárstve a cestovnom ruchu.

Peniaze

Opica dokáže zarábať množstvo peňazí, ale vie si ich aj pekne užiť. Opica si peňazí neváži a vôbec nie je šetrná, ale aj napriek týmto vlastnostiam má len málokedy finančné problémy.

Opica a Partneri

Opica – Potkan

Opica a potkan je priaznivá kombinácia pre dlhodobo úspešný vzťah. Opica dokáže potkana vášnivo milovať. Táto kombinácie je vhodná aj pre obchodné vzťahy.

Opica – Byvol

Opica a byvol spolu vytvoria len priemerný vzťah a aj to sa musia veľmi snažiť. Opica, ale nesmie byvola provokovať a byvol musí tolerovať vystrájanie opice.

Opica – Zajac

Opica a zajac nie sú schopní spolu vytvoriť dlhodobo pevný vzťah, môžu sa však do značnej miery tolerovať. Králik má rád pokoj a opica je temperamentná.

Opica – Drak

Opica a drak spolu vedie vytvoriť pekný vzťah. Dokážu žiť v harmónii a súlade. Majú spoločné vlastnosti a veľmi sa priťahujú.

Opica – Had

Had sa pri opici nebude nikdy dobre cítiť. Jedinou príjemnou spoločnou vlastnosťou opice a hada bude asi len sex.

Opica – Kôň

Opica aj kôň sú nestále znamenia aj keď majú spoločné vlastnosti. Pokiaľ sa rozhodnú spolu žiť musia sa veľmi snažiť sa navzájom tolerovať.

Opica – Koza

Vo vzťahu medzi opicou a kozou nebude dochádzať ku veľkým problémom. Opica sa vie do barana vášnivo zamilovať, ale musí vedieť tolerovať množstvo požiadaviek od kozy.

Opica – Opica

Opica z opicou vie vytvoriť pekný harmonický vzťah v súkromnom, ale aj pracovnom živote. Spoločne môžu toho veľmi veľa toho dosiahnuť.

Opica – Kohút

Opica a kohút od začiatku vzťahu len spolu bojujú. Obe znamenia majú problém sa navzájom dohodnúť.

Opica – Pes

Opica a pes môžu spolu vytvoriť pekný harmonický vzťah. Obe znamenia sa navzájom rešpektujú a vedia ustúpiť jeden druhému.

Opica – Prasa

Veľká príťažlivosť je charakteristická pre tieto dve znamenia. Prasa je oddané opici a pre opicu je vzťah príjemné potešenie.