Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie koza

Koza je ôsme znamenie čínskeho horoskopu a je považovaná za samaritána zverokruhu. Osmička je v Číne symbolom blahobytu. Koza je slušná, trpezlivá, láskavá a okúzľujúca. Vie tieto vlastnosti použiť, aby si presadila svoje názory a potreby. Koza sa nikdy nepúšťa do extrémnych situácií, ale radšej vždy zvolí strednú cestu a aj napriek tomu dostane všetko po čom túži. Koza býva niekedy dosť tvrdohlavá a panovačná, trápia ju aj časté pesimistické nálady a nemá veľmi rada kritiku. Koza má problém jednať z ľuďmi, nemá rada konfrontácie a problémy. Koza má pochopenie pre iných a vie pomôcť. Máva silné náboženské cítenie.

Zdravie

Koza má často zdravotné problémy a veľmi ľahko ochorie. Koza potrebuje dostatok odpočinku, čo je pre ňu dôležité je hlavne spánok. Koza by tiež mala dávať pozor na športy, ktoré si vyberá a hlavne by sa mala vyhýbať úrazom.

Láska a Manželstvo

Koza sa len veľmi zriedka zamiluje na prvý pohľad, ale zato je veľmi romantická. Koza vedľa seba potrebuje verného partnera. O rodinu sa veľmi dobre stará. Ich milostné vzťahy majú veľmi dlhé trvanie.

Zamestnanie

Koza je závislá na iných, nie je veľmi samostatná a preto ráda pracuje v kolektíve. Koza by sa mala vyhýbať obchodu a komerčnej činnosti. Nerada pracuje pod tlakom. Organizačné schopnosti sú u kozy slabé. Koza má však najlepšie umelecké nadanie zo všetkých znamení zverokruhu.

Peniaze

Koza nie je materiálne založená, ale nemá problém si zarobiť peniaze. Nie je príliš šetrná a radšej hneď všetky peniaze minie.

Koza a Partneri

Koza – Potkan

Koza a potkan sa navzájom veľmi priťahujú, ale trvalý zväzok majú problém vytvoriť. Možnosti spolupráce sú v tejto kombinácie tiež veľmi obmedzené.

Koza – Byvol

Vzťah kozy a byvola je už dopredu odsúdený na neúspech. Znalci varujú pred touto kombináciou. Obe znamenie sú tvrdohlavé a jeden druhému nechce ustúpiť.

Koza – Tiger

Koza potrebuje pokoj a tiger vzrušenie, práve preto vzťah barana a tigra nemá predpoklady byť dlhodobo úspešný, aj keď krátkodobo si môže veľa užiť.

Koza – Zajac

Ideálne spojenie kozy a zajaca môže vytvoriť dlhodobo prosperujúci vzťah. Obe znamenie sú pre seba ako stvorené. Majú veľa spoločných záujmov.

Koza – Drak

Koza a drak by sa mali viac tolerovať a možno sa im podarí vytvoriť priemerný vzťah. Celkovo si tieto dve znamenia nemajú čo povedať, aj keď majú niektoré spoločné záujmy.

Koza – Had

Koza a had vytvárajú skvelú kombináciu pre podnikanie. Spoločný vzťah bude tiež bez problémov a konfliktov.

Koza – Kôň

Koza a kôň spolu vytvárajú šťastný a perspektívny vzťah. Obe znamenie si poskytujú navzájom to, čo potrebujú.

Koza – Koza

Táto kombinácia je priaznivá a spojenie kozy s baranom vytvára šťastnú kombináciu. Obe znamenia milujú bohatstvo a vedia, že sa môžu na seba spoľahnúť.

Koza – Opica

Koza a opica spolu nedokážu vytvoriť dlhodobo úspešný vzťah. Opica je príliš sebecká a koza je zas veľmi citlivá.

Koza – Kohút

Harmonický vzťah v tejto kombinácii je veľmi ťažko naplniteľný. Koza a kohút majú problém aj vo vzájomnej komunikácii.

Koza – Pes

Vzťah kozy a psa je už od začiatku odsúdený ku krachu. Pes je málo trpezlivý s riešením niekedy až nezmyselných problémov kozy.

Koza – Prasa

Koza a prasa to je láska na prvý pohľad. Obe znamenia sú zamerané na domov. Navzájom si pomáhajú a sú ku sebe tolerantný.