Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie kôň

Kôň je siedme znamenie čínskeho horoskopu. Kôň je považovaný za márnivé a nestále znamenie. Kôň sa dokáže rýchlo rozhodnúť je inteligentný a rýchly. Kôň je slobodomyseľný, rád sa púšťa do rôznych vecí, avšak často má problém ich dokončiť. Kôň býva veľmi netrpezlivý, nemá rád kritiku a stále sa niekde ponáhľa. Ľudia narodený v znamení koňa sú často veľmi prchký a tvrdohlavý. Kôň si nerád priznáva svoju chybu. Kôň pôsobí na ľudí príťažlivo a v kolektíve je obľúbený. Dokáže vnútiť ostatným svoje názory. Radi si veci prifarbujú a preháňajú. Majú veľkú fantáziu a predstavivosť. V Japonsku si mladé páry dávajú pozor, aby sa ich deti nenarodili v tomto roku.

Zdravie

Problémom u koňa môže byť neustále vypätie a nevyrovnané nálady. Kôň nie je schopný relaxovať. Ľudia narodení v tomto znamení môžu mať poruchy spánku, alebo psychické problémy.

Láska a Manželstvo

Kôň je pre opačné pohlavie veľmi príťažlivý a má veľký sex-appeal. Keď sa kôň zamiluje, nevidí nič okolo seba, len slepo miluje, ale zároveň jeho láska dokáže rýchlo vyprchať.

Zamestnanie

Kôň sa nevie rozhodnúť, ktoré povolanie si vybrať. Často veľmi dlho hľadá, kým nájde to pravé. Kôň vyniká skôr v zamestnaniach, v ktorých má dostatok priestoru a pohybu. Kôň má veľké predpoklady stať sa politikom, alebo právnikom. Vyniká tiež aj v športe.

Peniaze

Kôň vie veľmi dobre zaobchádzať z peniazmi ale jeho priorita je skôr sloboda ako hromadenie peňazí, avšak vo finančnej kríze sa ocitávajú len veľmi zriedka.

Kôň a Partneri

Kôň – Potkan

Nešťastná kombinácia to je spojenie koňa a hada. Znalci varujú pred týmto vzťahom, pretože je plný konfliktov v osobných aj v pracovných vzťahoch.

Kôň – Byvol

Byvol vyžaduje od koňa zásadovosť a dôslednosť, ale kôň toto nevie splniť, preto aj tento vzťah nebude dobre prosperovať. Kôň a byvol nemajú veľa spoločného.

Kôň – Tiger

Tiger a kôň vytvárajú šťastnú kombináciu. Obe znamenia sa navzájom tolerujú a rešpektujú.

Kôň – Zajac

Kôň a zajac pravdepodobne nebudú schopný udržať dlhotrvajúci vzťah. Tieto znamenie nemajú veľa spoločného.

Kôň – Drak

Koňa a draka čaká priemerný vzťah. Obe znamenia majú spoločné záujmy. Ani jeden netúži sedieť doma.

Kôň – Had

Had a kôň si veľmi nerozumejú. Kôň potrebuje pohyb a voľnosť a lenivý had nie je schopný toto pochopiť.

Kôň – Koza

Kôň a koza sú predurčený vytvoriť harmonický vzťah. Koza sa vie prispôsobiť a kôň vie vniesť do života humor.

Kôň – Opica

Kôň a opica dokážu spolu vytvoriť prijateľný vzťah, avšak musia sa veľmi premáhať.

Kôň – Kohút

Kôň a kohút dokážu tolerovať chyby toho druhého, takže toto nezlučiteľné spojenie niekedy môže aj fungovať.

Kôň – Pes

Kôň a pes vytvárajú kladnú kombináciu založenú na vzájomnej príťažlivosti, porozumení a pochopení.

Kôň – Prasa

Priemerný vzťah koňa prasaťa nebude poznačený veľkými konfliktami ani hlbokým porozumením. Prasa túži po pochopení, čo kôň nemôže ponúknuť.