Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie kohút

Kohút je desiate znamenie čínskeho horoskopu a považuje sa za najvýstrednejšie znamenie celého zverokruhu. Kohút je spoľahlivé a čestné znamenie, ale taktiež vie byť niekedy veľmi tvrdohlavý, sebecký a neústupčivý. Kohút sa veľmi rád spolieha na vlastné sily, síce pôsobí veľmi agresívne vo vnútri je staromódny. Kohút je veľmi cieľavedomý, má obrovskú predstavivosť a fantáziu. Kohút veľmi rád prejavuje svoje názory a nebojí sa povedať, čo si myslí, čo mu často spôsobuje problémy. O kohútovi sa nedá povedať, že by bol diplomatický. Kohút má veľa priateľov a niekedy sľubuje viac, ako vie poskytnúť.

Zdravie

Kohút často trpí psychickými poruchami a vnútorným nepokojom. Veľmi mu neprospieva alkohol a cigarety, avšak celkovo je aktívny a pomerne zdraví.

Láska a Manželstvo

Kohút je veľmi náruživý a zmyselný, silne túži po láske a priateľstve. Kohút však nie je veľmi jednoduchý partner, dá sa povedať, že sa sním žije ťažko. Kohút nemá problém udržiavať naraz aj viac vzťahov.

Zamestnanie

Kohút má rád výzvy, rád sa púšťa do ťažkých úloh. Kohút svoje úlohy rieši precízne a systematicky. Kohút si môže vybrať ľubovoľné povolanie, vie rýchlo spracovávať informácie, skvele sa vyjadruje a darí sa mu v komunikácii z ľuďmi.

Peniaze

Kohút dokáže nazhromaždiť veľké bohatstvo. Kohút vie svoje ušetrené peniaze skvele investovať, nie je márnotratný a váži si svoje peniaze.

Kohút a Partneri

Kohút – Potkan

Milostný vzťah medzi kohútom a potkanom nebude mať dlhé trvanie, avšak môžu spolu vytvoriť výborný priateľský vzťah.

Kohút – Byvol

Kohút a byvol majú spolu schopnosť vytvoriť dlhodobo prosperujúci vzťah. Obe znamenia sú rodinného typu, sú neustále v pohybe.

Kohút – Tiger

Kohút a tiger pôsobia príťažlivo. Obe znamenia sú aktívne, ale spoločné súžitie bude v ich prípade veľmi problematické.

Kohút – Zajac

Kohút a zajac nemajú veľa spoločného. Znalci radia sa tejto kombinácii znamení radšej vyhnúť.

Kohút – Drak

Kohút a drak môžu spolu vytvoriť veľa úspechov. Kombinácia týchto dvoch znamení je skvelá voľba.

Kohút – Had

Kohút a had si úplne dôverujú. Kombináciou týchto dvoch znamení je možné dosiahnuť obojstranne prospešný vzťah.

Kohút – Kôň

Kôň pre kohúta nie je až taký zaujímavý ako iné znamenia. Pokiaľ sa napriek tomu dajú do kopy, tak bude ich vzťah plný konfliktov.

Kohút – Koza

Kohút a koza vedia vytvoriť príjemný harmonický vzťah, avšak obe znamenia budú mať problémy z toleranciou.

Kohút – Opica

Tie dve znamenia majú tendenciu sa dráždiť a robiť si naschvál. Kohút a opica môžu spolu vychádzať, iba pod podmienkou, ak majú silný spoločný motív.

Kohút – Kohút

Kohútí zápas pripomína vzťah dvoch kohútov. Obe znamenia sa navzájom dráždia, provokujú a sú tvrdohlaví.

Kohút – Pes

Kohút a pes majú nabrúsené jazýčky, dokážu spolu vytvoriť priemerný vzťah. Obe znamenia sú schopné sa navzájom tolerovať.

Kohút – Prasa

Kohút a prasa sú schopný spolu vytvoriť celkom dobrý a pevný vzťah, avšak musia sa vzdať kritizovania.