Horoskopy

Veštenie, Numerológia, Znamenia a Tarotové karty

Horoskopy

Čínske znamenie drak

Drak je piate znemenie čínskeho horoskopu a je považovaný za veľmi užitočného tvora. Číňania draka uctievajú a označujú ho aj za strážcu bohatstva a moci. Znamenie draka symbolizuje vládcu. Drak je charakterizovaný ako sebavedomý, oslnivý, silný, čestný a veľkorysí k priateľom. Ľudia narodený v znamení draka sa ihneď vrhajú do boja. Sú impulzívny a nemajú radi jednotvárnosť. Drak sa ľahko nechá vyprovokovať a nedá sa povedať ani to, že by bol veľký diplomat. Drak je veľmi rád stredobodom pozornosti je naivný, dôverčivý a nechá sa veľmi ľahko oklamať. Pokiaľ niekto sklame ich dôveru, tak vedia byť veľmi krutí a nikdy nezabudnú na krivku. Slabosťou draka je jeho nestálosť a často nerealistický pohľad na svet.

Zdravie

Drak sa dožíva vysokého veku. Veľmi rád športuje a preceňuje svoje sily, čo mu často spôsobuje úrazy. Ľudia narodení v tomto znamení, sa vedia veľmi dobre vyrovnať so stresom.

Láska a Manželstvo

Drak potrebuje mať okolo seba veľa lásky, neustále pochybuje a preto nikdy nemôže milovať z celého srdca. Drak očakáva oddanosť svojho blízkych, ale ich nezávislosť môže spôsobiť to, že si nikdy nemusia nájsť partnera a ostanú sami po celý život.

Zamestnanie

Drak si najlepšie vedie v oblastiach cestovania a prírody. Často z nich bývajú dobrí odborníci na financie, právo a architektúru. Nie je výnimkou ani umelecké a športové nadanie.

Peniaze

Inteligencia a ctižiadosť draka im umožňujú získať moc a bohatstvo. S peniazmi nakladajú veľkoryso, ale nie sú márnotratní.

Drak a Partneri

Drak – Potkan

Obe znamenia sú veľmi odlišné, ale dokážu spolu prežiť veľmi šťastné chvíle. Drak a potkan môžu spolu dokázať veľké veci.

Drak – Byvol

Vzťah draka a byvola bude napäté a obidve znamenia sa musia veľmi snažiť, aby vzťah mohol fungovať. Ak toto všetko splnia, môžu si vybudovať skvelý partnerský vzťah.

Drak – Tiger

Drak a tiger môže mať spolu veľmi pokojný vzťah pokiaľ sa im podarí nájsť rovnováhu. Obe znamenia majú schopnosť otvorene sa rozprávať a vyjadriť svoje názory.

Drak – Zajac

Spojenie draka a zajaca vytvára dobrú partnerskú kombináciu. Majú spoločné záujmy a názory a navzájom sa uznávajú.

Drak – Drak

Táto kombinácia nepredstavuje ideálny partnerský vzťah. Draci sú veľmi silné a individuálne znamenia, čo chcú mať všetko pod kontrolou.

Drak – Had

Drak a had vytvárajú úspešný vzťah v láske aj v obchode. Obe znamenia si veľmi dobre rozumejú.

Drak – Kôň

Drak a kôň sa veľmi priťahujú je to vášnivý vzťah, ale je tu problém, že veľmi dlho nevydrží. Problémy vo vzťahu nie sú schopní navzájom riešiť.

Drak – Koza

Drak a koza vytvárajú vzťah veľmi ťažko. Koza je rodinný typ a drak sa nedá príliš ovládať.

Drak – Opice

Vzťah draka a opice je ideálna kombinácia pre draka. Drak a opice vedie vytvoriť skvelý partnerský aj pracovný vzťah. Obe znamenia sa navzájom potrebujú.

Drak – Kohút

Spojením draka a kohúta vznikajú priemerné vzťahy. Kohút by nemal ponižovať draka. Obe znamenia by mali byť voči sebe tolerantnejšie.

Drak – Pes

Nepriateľský a rizikový vzťah, tak takto by sa dalo charakterizovať spojenie draka a psa. Táto kombinácia je veľmi nepriaznivá a malo by sa jej skôr vyhnúť.

Drak – Prasa

Drak a prasa spolu vytvárajú nekonfliktný priateľský vzťah. Drak aj prasa sú romantické znamenia. Táto kombinácia je priaznivá aj pre obchodné vzťahy.